Trainingstijden

Bezoek nu onze instagram!

Maandag

18:00 – 19:00 JO13-1 Trainingsveld Ivano Tiebesl

Kleedkamer 2

18:00 – 19:00 JO13-3 Trainingsveld Michel Broeke

Kleedkamer 7

18:00 – 19:30 MO15-1 Veld 3 Vacant

Kleedkamer 8

18:00 – 19:30 MO15-2 Veld 3 Mirella Kiese

Kleedkamer 4

19:00 – 19:45 Keepers JO14/JO15/MO15 Trainingsveld Ed Frelink

19:00 – 20:30 MO17-1 Bijveld Miquel Perez

Kleedkamer 10

19:00 – 20:15 JO13-2 Trainingsveld Pascal Husmann

Kleedkamer 3

19:00 – 20:15 JO14-1 Trainingsveld Joshua Tijdens/Guus ter Horst

Kleedkamer 5

19:45 – 20:45 Keepers JO17/MO17/JO19 Trainingsveld Robert Hekkenberg

20:15 – 21:30 JO19 Trainingsveld Jerry Duijker

Kleedkamer 2

Dinsdag

18:00 – 18:45 Keepers JO9/JO11 Bijveld Bo Meyer

18:00 – 19:00 JO9-1 Veld 3 Martijn Willemse

Kleedkamer 1

18:00 – 19:00 JO9-2 Veld 3 Daan Kock/Jarno Zwaagstra

Kleedkamer 1

18:00 – 19:00 JO9-3 Veld 3 Danny Frelink

Kleedkamer 2

18:00 – 19:00 JO9-4 Veld 3 Jarno Zwaagstra

Kleedkamer 2

18:00 – 19:30 MO13-1 Bijveld Vacant

Kleedkamer 4

18:00 – 19:00 JO11-1 Trainingsveld Donny Middel

Kleedkamer 3

18:00 – 19:00 JO11-2 Trainingsveld Daniel Boerigter

Kleedkamer 3

18:00 – 19:00 JO11-3 Trainingsveld Morris van Veen

Kleedkamer 5

18:45 – 19:30 Keepers JO13/MO13 Bijveld Bo Meyer

19:00 – 20:00 JO15-1 Trainingsveld Vacant

Kleedkamer 9

19:00 – 20:00 JO15-2 Trainingsveld Vacant

Kleedkamer 10

19:00 – 20:30 JO17-1 Veld 3Lex Koot/ Faizel Hoeseni

Kleedkamer 7

19:00 – 20:30 JO17-2 Veld 3 Rodney van Wilpen

Kleedkamer 8

20:00 – 21:30 Dames 1 Veld 3 Eric Flantua

Kleedkamer 4

Woensdag

17:45 – 18:45 MO15-1 Veld 3 Vacant

Kleedkamer 8

17:45 – 18:45 MO15-2 Veld 3 Mirella Kiese

Kleedkamer 4

18:00 – 19:00 JO13-1 Trainingsveld Ivano Tiebesl

Kleedkamer 2

18:00 – 19:00 JO13-3 Trainingsveld Michel Broeke

Kleedkamer 7

18:00 – 19:30 MO17-1 Bijveld Miquel Perez

Kleedkamer 10

19:00 – 20:15 JO13-2 Trainingsveld Pascal Husmann

Kleedkamer 3

19:00 – 20:15 JO14-1 Trainingsveld Joshua Tijdens/Guus ter Horst

Kleedkamer 5

19:00 – 22:00 Commanders Veld 3

Kleedkamer 9 en 7 (7 komt om 19:30 vrij)

19:30 – 20:30 G-Team Bijveld Joop Hijmans

Kleedkamer 1

20:15 – 21:30 JO19 Trainingsveld Jerry Duijker

Kleedkamer 2

Niet selectie seniorenteams trainen op woensdag (kleedkamerinfo in kantine)

Donderdag

18:00 – 19:00 JO9-1 Veld 3 Martijn Willemse

Kleedkamer 1

18:00 – 19:00 JO9-2 Veld 3 Daan Kock/Jarno Zwaagstra

Kleedkamer 1

18:00 – 19:00 JO9-3 Veld 3 Danny Frelink

Kleedkamer 2

18:00 – 19:00 JO9-4 Veld 3 Jarno Zwaagstra

Kleedkamer 2

18:00 – 19:30 MO13-1 Bijveld Vacant

Kleedkamer 4

18:00 – 19:00 JO11-1 Trainingsveld Donny Middel

Kleedkamer 3

18:00 – 19:00 JO11-2 Trainingsveld Daniel Boerigter

Kleedkamer 3

18:00 – 19:00 JO11-3 Trainingsveld Morris van Veen

Kleedkamer 5

19:00 – 20:00 JO15-1 Trainingsveld Vacant

Kleedkamer 9

19:00 – 20:00 JO15-2 Trainingsveld Vacant

Kleedkamer 10

19:00 – 20:30 JO17-1 Veld 3Lex Koot/ Faizel Hoeseni

Kleedkamer 7

19:00 – 20:30 JO17-2 Veld 3 Rodney van Wilpen

Kleedkamer 8

20:30 – 21:30 Dames 1 Veld 3 Eric Flantua

Kleedkamer 4